Понеділок, 29.04.2024, 11:14
Вітаю Вас, Гість

Педагогічний колектив загальноосвітньої школи І-ІІ ст. с. Грабовець працює у напрямі реалізації основних принципів побудови української національної школи. Що випливають в першу чергу із "Національної доктрини розвитку освіти", "Концепції загальної середньої освіти", Закону "Про загальну у середню освіту" та інших освітньо-нормативних документів.

В основу реалізації педагогічного процесу покладено принципи пріоритету загальнолюдських цінностей і моралі, дієвий принцип виховання дітей з опорою на ідеї народної педагогіки, індивідуалізації та диференціації навчання, співпрацю школи з сім'єю, церквою, громадськими організаціями.

У відповідності до цього педагогічний колектив школи основну увагу акцентував на розв'язанні таких двох проблем:

1. Формування української національної ідеї через зміст навчально-виховної роботи.

2. Підвищення якості знань учнів шляхом вдосконалення системи навчання.