Понеділок, 29.04.2024, 16:07
Правила для учнів
  • Учень приходить до школи за 10-15 хвилин до початку занять, чистий і охайний. При вході у школу дотримується правил ввічливості, знімає в гардеробі верхній одяг, міняє взуття і прямує до місця проведення уроку.
  • Забороняється приносити до школи та на її територію з будь-якою метою і використовувати в будь-який спосіб зброю, вибухові або вогненебезпечні предмети і речовини; спиртні напої, наркотики, інші одурманюючі речовини та отрути, газові балончики.
  • Не дозволяється без дозволу педагогів йти зі школи і з її території в урочний час. У разі пропуску навчальних занять учень повинен пред’явити класному керівникові довідку лікаря або записку від батьків (чи особи, яка їх заміняє) про причину відсутності на заняттях. Пропускати заняття без поважних причин забороняється.
  • Учень школи проявляє повагу до старших, піклується про молодших. Учні й педагоги звертаються один до одного шанобливо. Школярі поступаються дорогою дорослим, старші школярі – молодшим, хлопчики – дівчатам.
  • Учень школи приносить необхідне навчальне приладдя, книги, зошити, щоденник. Приходить до школи з підготовленими домашніми завданнями з предметів згідно з розкладом уроків.
  • Поза школою учні поводяться скрізь і всюди так, щоб не осоромити свою честь та гідність, не заплямувати добре ім’я школи.
  • Учні не мають права під час знаходження на території школи та при проведенні шкільних заходів скоювати дії, небезпечні для власного життя і здоров’я, а також оточуючих.
  • Учні не мають права знаходитись в приміщенні школи після закінчення занять або неурочних заходів без дозволу працівників школи.
  • Учні бережуть майно школи, надають посильну допомогу в його ремонті, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна.